04 آذر، 1399

آلاچیق باغی ویلایی

آلاچیق باغی ویلایی


آلاچیق باغی ویلایی دارای انواع مختلفی دارد. در نوع سنتی آن از مصالح سنگین برای ساخت آلاچیق استفاده می شود. مانند انواع آلاچیق های بتنی و سنگی. اما امروزه استفاده از آلاچیق های پیش ساخته برای ویلا و باغ بسیار مرسوم شده است. این محصولات از سبک و مقاوم تهیه شده اند تا جابه جایی و حمل آلاچیق مشکل نباشد. این نوع از آلاچیق را به عنوان آلاچیق مسافرتی نیز می شناسند. 

ویژگی های آلاچیق باغی

به دلیل وزن سبک و تاشو بودن آن می توان به راحتی آن را با خود به سفر برد و از آن در مکان های مختلف برای استراحت استفاده کرد. نور مستقیم خورشید در تابستان توسط روکش سقف این آلاچیق دفع می شود. در واقع در شرایط جوی مختلف شما می توانید از این وسیله کاربردی استفاده کنید. روکش پارچه سقف آن آب و رطوبت را دفع می کند و مانع جذب آب باران می شود. از مقاومت بالایی در برابر باد و طوفان برخوردار است و دارای پایه های فلزی آبکاری شده و ضد زنگ است. 

قیمت آلاچیق باغی ویلایی

قیمت آلاچیق باغی ویلایی با توجه به کیفیت ساخت آن تعیین می شود. برخی از برند ها از مواد درجه یک و عالی برای ساخت آلاچیق پیش ساخته آکاردئونی استفاده می کنند. به همین دلیل ممکن است در بازار قیمت های آلاچیق های پیش ساخته متفاوت باشد. از این وسیله به عنوان آلاچیق پیش ساخته مدرن یاد می شود. برای اطلاع از قیمت آلاچیق تاشو با بخش فروش در تماس باشید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056


آلاچیق پیش ساخته مسافرتی

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.