28 تیر، 1399

اجاره استیج آماده

اجاره استیج آماده


اجاره استیج ساخته شده با قطعات اسپیس فریم و همچنین فروش استیج آماده در اترس گروپ برای مشتریان به روش های آنلاین و اینترنتی و یا خرید و فروش حضوری امکان پذیر می باشد. برای برگذاری مراسمات، کنسرت و ... در سالن های نمایش نیاز به یک سن یا استیج وجود دارد. به همین دلیل برای اجرای چنین پروژه هایی با خرید استیج پیش ساخته و آماده و یا استیج ساخته شده با قطعات اسپیس فریم دست دوم ، پروژه مورد نظر را اجرا می کنند. 

استیج پیش ساخته

خرید استیج پیش ساخته موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های پروژه می شود. برای خرید استیج کنسرت میتوان از سن آماده و پیش ساخته استفاده کرد. این سن ها دارای مقاومت بسیار زیاد برای تحمل وزن های بالا را دارند. عدم نیاز به نصب قطعات، حمل آسان و استحکام بالا از ویژگی این محصولات می باشد. استیج های غیر آماده را می توان از طریق اجاره و یا خرید اسپیس فریم و سپس نصب آن توسط افراد با تجربه برپا کرد. 

اجاره سن

برای اجاره سن آماده و یا خرید استیج می توانید با کارشناسان بخش فروش اترس گروپ تماس بگیرید. قیمت اجاره سن مناسب و ارزان تر از خرید استیج می باشد. بنابراین برای پروژه های موقت اجاره سن آماده به مشتریان پیشنهاد می شود. 

0912 063 4885 0919 264 1056


استیج سن اسپیس فریم اسپیس

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.