23 تیر، 1399

اجاره اسپیس نمایشگاهی

اجاره اسپیس نمایشگاهی


اجاره اسپیس نمایشگاهی، فروش اسپیس فریم نمایشگاه و غرفه و خرید اتصالات اسپیس فریم در مجموعه اترس گروپ انجام می شود. یکی از کاربرد های اصلی اسپیس فریم، ساخت سازه های نمایشگاه می باشد. برای برپایی نمایشگاه نیاز به غرفه های مختلف داریم. به همین دلیل از قطعات اسپیس فریم برای ایجاد سازه غرفه استفاده می شود. در برخی از پروژه ها ، پیمانکار پروژه اقدام به خرید اسپیس فریم و در برخی دیگر نیز از طریق اجاره اسپیس فریم و یا خرید اسپیس دست دوم و کارکرده پروژه را به پیش می برند. 


اجاره اسپیس فریم در کرج

اجاره اسپیس در کرج و تهران برای ایجاد نمایشگاه امکان پذی رشده است برای این امر با کارشناسان بخش فروش اترس گروپ که شماره آن در بالای صفحه درج شده است، تماس بگیرید. امکان خرید اینترنتی اسپیس فریم نیز برای سایر شهرها فراهم شده است. با استفاده از خرید آنلاین می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056

اجاره داربست نمایشگاهی

داربست نمایشگاهی یا همان اسپیس نمایشگاهی به دلیل مقاومت بالا، امکان ایجاد فرم های مختلف هندسی و نصب راحت بسیار پرطرفدار شده است. با استفاده از این قطعات می توانید پارتیشن های نمایشگاهی را بدون صرف هزینه های بالا ایجاد کنید. اترس گروپ سعی دارد اجاره اسپیس فریم ارزان و به صرفه باشد. امکان فروش اسپیس فریم نو نیز در این مجموعه فراهم شده است. 


اسپیس اسپیس فریم

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.