08 دی، 1399

برزنت شمعی ضد آب

برزنت شمعی ضد آب


برزنت شمعی یکی از انواع پارچه های برزنتی است ک کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد. این پارچه به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است و در تهیه روکش و پوشش کالا و پوشش کالا های صنعتی کاربرد گسترده ای دارد. به طور کلی پارچه ها برزنت از پنبه و پلی استر تهیه می شوند. پارچه های نخ پنبه ای توانایی کمتری برای دفع رطوبت دارند. بنابراین پارچه هایی که از الیاف پلی استر تشکیل شده اند می توانند آب و رطوبت را دفع کنند. 

کاربرد اصلی برزنت شمعی چیست؟

برزنت شمعی کاربرد گسترده ای دارد، در واقع نمی توان گفت که در چه مکان هایی به کار می رود. به طور مثال در روکش و پوشش استخر به دلیل سبکی و مقاومت می توانیم از پارچه های شمعی استفاده کنیم. پوشش استخر برای جلوگیری از تبخیر، آلودگی و امنیت استخر به کار می رود. از این پارچه سبک و مقاوم می توان برای کاور کردن کالا نیز استفاده کرد. در انبار کارخانه های بزرگ کالاها و تجهیزات را می توان با استفاده از کاور برزنت شمعی پوشش داد. 

پارچه شمعی را می توان برای روکش و پوششی برای سقف های اسپیس فریم نیز استفاده کرد. این پارچه مقاومت بسیار بالایی دارد و ضد رطوبت می باشد. بنابراین در مکان هایی که در معرض رطوبت قرار دارند می توان از انواع پارچه شمعی استفاده کرد. 

قیمت پارچه شمعی در بازار 

قیمت پارچه برزنت شمعی با توجه به ابعاد پارچه و کیفیت آن تعیین می شود. این پارچه در متراژ مختلف تولید و به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت مانند برزنت شمعی، برزنت کانتینری، برزنت نسوز، برزنت نانو و ضد آب با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس: 09120634885


شمعی برزنت پارچه ضد آب

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.