01 آبان، 1399

برزنت نانو چند لایه

برزنت نانو چند لایه


برزنت نانو چند لایه یک پارچه مقاوم و ضد آب می باشد که برای تهیه و ساخت سایبان ها معمولی و کالسکه ای، صندلی های تاشو و ... کاربرد دارد. همانطور که اشاره شد یکی از ویژگی های اصلی برزنت نانو ضد آب بودن آن است به گونه ای که از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کند. این پارچه در ضخامت های مختلف به صورت چند لایه تولید می شود. 

ویژگی های برزنت نانو چند لایه

برزنت نانو تماما تار و پود می باشد و لایه های پلاستیکی در ان به کار برده نشده است. به همین دلیل از آن در مصارف بیمارستانی نیز استفاده می شود. در واقع این پارچه کاملا آنتی باکتریال می باشد. علاوه بر استفاده برای ساخت سایبان و روکش صندلی از آن برای آلاچیق های موقت و پوشش انواع چتر نیز استفاده می شود. این پارچه قابلیت دوخت و پانچ دارد.

پارچه برزنتی نانو به دلیل داشتن طرح ها و رنگ های متنوع مشتری مخصوص به خود را دارد. این پارچه کیفیت و مقاومت بالایی در برابر نفوذ باران و برف دارد. علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت حرارتی نسبتا مناسبی دارد. این پارچه جنس ضخیم و انعطاف پذیری دارد و به صورت دو رو نیز تهیه می شود به گونه ای که یک روی آن پارچه و رویه ی دیگر آن روکش پلاستیکی یا چرمی می باشد. همین رویه چرمی یا پلاستیکی منجر به مقاومت بالای آن در برابر شرایط محیطی مختلف می شود. 

عوامل تاثیر گذار در قیمت برزنت نانو 

پارچه نانو معمولا در متراژ های بالا تولید می شود. فروش پارچه برزنت نانو به صورت عمده و جزیی انجام می شود. بدیهی است که در صورت خرید تک و جزئی خریدار باید بهای بیشتری را پرداخت کند. قیمت برزنت نانو بستگی به عوامل زیادی دارد. در حال حاضر به دلیل نوسانات قیمت در بازار، برای اطلاع از قیمت ها باید با بخش فروش در تماس باشید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت نانو

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.