30 مهر، 1399

برزنت کانتینری جهت روکش بار تریلی و کامیون

برزنت کانتینری جهت روکش بار تریلی و کامیون


برزنت کانتینری جهت روکش بار تریلی و کامیون و کانتینر کاربرد دارد. یکی از ویژگی های این پارچه وزن سبک آن می باشد. در حمل و نقل جاده ای، وسایل نقلیه سنگین با توجه به وزن خود و مقدار بار و کالایی که حمل می کنند، دیگر قادر به استفاده از روکش های سنگین فلزی برای پوشش بار نیستند. به همین دلیل از روکش های سبکی مانند پارچه ترانزیتی و کانتینری استفاده می کنند. 

از پارچه کانتینری در حمل و نقل ریلی با قطار، در صنایع مختلف کشاورزی، در صنایع دامپروری و ... نیز استفاده می شود. به عنوان کاور لایه های دیواری، کاور سقف های تیرچه بلوک، پوشش مخازن نگهداری مواد پرخطر شیمیایی و تهیه سایبان های بادوام نیز به کاربرده می شود. از دیگر کاربرد های این پارچه ضد آب و مستحکم استفاده از آن به عنوان چتر و سایبان، به عنوان روکش استخر های روباز و سرپوشیده، به عنوان چادر های مسافرتی و کمپینگ و همچنین به عنوان سایبان و مغازه کاربرد دارد. 

ویژگی های برزنت کانتینری جهت روکش بار

همانطور که گفته شد این پارچه ویژگی های فراوانی دارد که موجب محبوبیت آن در بین صنایع مختلف شده است. علاوه بر وزن سبک پارچه برزنت کانتینری دارای ویژگی های زیر می باشد:

قیمت مشمع کانتینری

مشمع کانتینری یا برزنت کانتینری با توجه به ویژگی های گفته شده، از برزنت معمولی تا حدی گران تر می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، پارچه کانتینری در برابر نور خورشید و اشعه یو وی مقاوم است. برای اطلاع از قیمت پارچه کانتینری و انواع مختلف برزنت با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


کانتینر برزنت برزنت کانتینری ترانزیتی

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.