09 دی، 1399

بهترین پارچه سایبان

بهترین پارچه سایبان


بهترین پارچه سایبان چه نوع پارچه ای است؟ معمولا از انواع پارچه های برزنتی مقاوم ضد آب برای پوشش سایبان ها استفاده می شود. فرقی نمی کند که پارچه مورد نظر برای سایبان مغازه و فروشگاه باشد و یا برای سایبان تراس و ورودی. پارچه به کار رفته برای پوشش آن باید دارای خواص گوناگونی باشد که بتواند شرایط جوی و محیطی را تحمل کند. در حال حاضر یکی از بهترین پارچه مورد استفاده برای پوشش سایبان پارچه های پی وی سی و برزنت پلی استر می باشد. 

ویژگی های پارچه برزنتی سایبان

پارچه سایبان باید دارای ویژگی های مختلفی باشد تا بتواند در برابر آسیب ها مقامت کند. دوام و عمر پارچه برزنتی باید طولانی باشد. ضد آب بودن پارچه سایبان یکی از ویژگی های اصلی آن می باشد. در واقع این پارچه باید مانع نفوذ رطوبت و آب باران به داخل شود. یکی دیگر از ویژگی های این پارچه، مقاومت در برابر نفوذ نور خورشید است. نور خورشید به ویژه در تابستان در فروشگاه و مغازه ها می تواند موجب فساد مواد غذایی شود. بنابراین باید از پارچه ای برای سایبان استفاده شود که ضد اشعه وی وی خورشید باشد و از ورود ان به داخل جلوگیری کند. 

قیمت پارچه سایبان 

پارچه برزنتی سایبان در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود. قیمت ان با توجه به جنس پارچه متفاوت است. به عنوان مثال پارچه های دارای خواص مختلف قیمت های متفاوتی دارند. فروش پارچه به صورت رولی و متری انجام می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنتی مناسب برای سایبان با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس : 09120634885برزنت سایبان پارچه ضد آب

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.