20 آبان، 1399

تولید برزنت و مشمع با بهترین کیفیت

تولید برزنت و مشمع با بهترین کیفیت


تولید برزنت و مشمع با بهترین کیفیت و تکنولوژی روز در مجموعه اترس گروپ انجام می شود. برزنت های تولید شده از دوام و مقاومت کافی و لازم برخوردار می باشند. انواع برزنت شمعی و برزنت مشمایی تهیه شده از الیاف طبیعی و مصنوعی در این مجموعه تولید می شود. کیفیت، دوام، استاندارد بودن مراحل تولید همگی موجب جلب رضایت مشتریان شده است. 

ویژگی های پارچه برزنت 

پارچه های برزنتی در دو نوع برزنت نخ پنبه و برزنت پلی استر می باشند. البته گاهی برای تهیه پارچه های ترکیبی از پنبه و پلی استر به صورت همزمان نیز در تهیه برزنت استفاده می شود. برزنت های تهیه شده از الیاف مصنوعی را می توان در صنایع مختلف به کار برد. از این نوع برزنت ها در صنعت کیف و کفش سازی استفاده می شود. این نوع برزنت ها مقاومت زیادی در برابر نفوذ آب ندارند. 

برزنت تهیه شده از الیاف مصنوعی مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت و آب دارد. به نوعی یک پارچه آب گریز است زیرا در مواد اولیه ساخت آن از پلی استر که یک فرآورده نفتی محسوب می شود، استفاده شده است. این برزنت را می توان در مکان های مرطوب و مکان هاییی که در معرض ریزش برف و باران قرار دارند به کار برد. به عنوان مثال از آن در تهی سایبان و روکش سقف آلاچیق های پیش ساخته استفاده می شود. همچنین در تهیه چتر های باغی نیز از برزنت ضد اب پلی استر که با نام برزنت پی وی سی نیز شناخته می شود، استفاده می شود. 

قیمت برزنت و مشمع 

قیمت برزنت و مشمع های ضد آب با توجه به تغییرات قیمت در بازار تعیین می شود. جنس برزنت و کارخانه تولید کننده برزنت در تعیین قیمت آن نقش اساسی دارد. فروش برزنت به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت برزنت با بخش فروش در تماس باشید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056برزنت مشمع

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.