14 دی، 1399

تولید کننده پارچه کانتینری

تولید کننده پارچه کانتینری


تولید کننده پارچه کانتینری: اترس گروپ به عنوان تولید کننده انواع پارچه های برزنتی ضد آب فعالیت دارد. انواع برزنت کانتینری، چادر های ضد آب، برزنت شمعی، برزنت نانو و ... در این مجموعه تولید می شود. چادر کانتینری به عنوان یک پوشش مقاوم کاربرد دارد. این پوشش می تواند در شرایط جوی و محیطی مختلف پایدار باشد. به عنوان یک پارچه آب گریز در روکش کالا و بار و محافظت در برابر آب کاربرد گسترده ای دارد. 

کاربرد پارچه کانتینری

پارچه کانتینری یکی از مقاوم ترین پارچه های برزنتی است که از آن برای پوشش کانتینر استفاده میشود. همانطور که می دانید در حمل و نقل جاده ای باید از روکش های سبک و مقاوم برای پوشش بار و کالا استفاده کرد. وزن سبک برزنت کانتیتری و مقاومت بالای آن موجب شده است که از آن برای پوشش کالا و بار استفاده شود. روکش استخر، پوشش کف استخر، سایبان، روکش انواع چتر، پوشش و کاور کولر آبی و ... از دیگر کاربردهای این پارچه می باشند. تولید پارچه های کانتینری با توجه به نیاز مشتری انجام می شود. 

الیاف به کاررفته در پارچه های برزنتی از الیاف طبیعی و مصنوعی انتخاب می شود. الیاف مصنوعی مانند پلی استر و پی وی سی موجب می شوند که پارچه در برابر آب مقاوم شود. وجود این الیاف در پارچه موجب می شود که پارچه براق تر به نظر برسد. برزنت پلی استر یکی از انواع پارچه های تهیه شده با فراورده های نفتی می باشد. 

قیمت برزنت کانتینری

قیمت پارچه کانتینری با توجه به قیمت روز تعیین می شود . فروش برزنت به صورت متری و رولی می باشد. امکان فروش انواع پارچه برزنت به  صورت عمده و جزء وجود دارد. برای اطلاع از قمیت برزنت کانتینری با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس: 09120634885


برزنت پارچه کانتینری

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.