11 بهمن، 1399

صندلی کمپینگ

صندلی کمپینگ


صندلی کمپینگ یا همان صندلی تاشو امروزه به عنوان یکی از تجهیزات مورد نیاز سفر تلقی می شود. صندلی مسافرتی در انواع مختلف با امکانات و طراحی های متفاوت تولید می شود. اترس گروپ تولید کننده انواع صندلی سفری، صندلی تاشو کوچک، میز و صندلی تاشو، چادر مسافرتی، زیانداز مسافرتی و کلیه لوزام سفر می باشد. انواع صندلی های تاشو با طراحی استاندارد و مناسب برای بدن انسان در این مجموعه تولید می شود. 

خرید صندلی کمپینگ و سفری

صندلی های سفری را می توان در مکان های مختلف علاوه بر سفر به کار برد. به عنوان مثال در حیاط منازل و ویلا ها می توان به همراه یک میز و آفتاب گیر برای مواقع استراحت استفاده کرد. متریال مورد استفاده در صندلی های سفری معمولا فلزی، چوبی و پلاستیکی است. برای روکش صندلی از برزنت مقاوم استفاده می شود که دارای طول عمر بالایی است و در برابر سایش  و آسیب مقاوم است. 

قیمت صندلی تاشو کمپینگ 

صندلی تاشو کمپینگ یکی از انواع صندلی های مورد استفاده در سفر است که با توجه به نوع صندلی و طراحی آن دارای قیمت های متفاوتی است. انواع صندلی های تاشو مسافرتی و لوازم و تجهیزات سفر در این مجموعه تولید و به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت محصولات با بخش فروش در تماس باشید. 

بخش فروش: 09120634885


صندلی تاشو کمپینگ

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.