24 آبان، 1399

عایق نسوز

عایق نسوز


عایق نسوز یک پارچه مقاوم برزنتی است که با نام برزنت نسوز، ضد حریق و ضد آتش نیز شناخته می شود. انواع عایق های سیلیکونی، فویلدار و سرامیکی از پارچه های نسوز موجود در بازار می باشند. این پارچه ها دارای مقاومت حرارتی بسیار بالایی هستند این محصولات در صنایع پتروشیمی، متالوزی و کوره های تابشی و گرمایشی کاربرد دارند. در ادامه کاربرد های این نوع پارچه ها را  ذکر خواهیم کرد. 

کاربرد پارچه عایق نسوز برزنتی

برزنت نسوز یا عایق نسوز در کوره ها کاربرد فراوانی دارد. در سطوح کوره های صنعتی با حرارت بالا از این پارچه ها استفاده می شود. برای درز گیری داکت کوره، به عنوان عایق پوسته ریخته گری و عایق رولرهای حرارتی  کوره و ریفورمرها و لوله های حرارتی پتروشیمی از این پارچه استفاده می شود.این محصول در ضخامت های مختلف با کابرد های متفاوت تهیه می شود. 

تنوع عایق ها و پارچه های نسوز و ضد حرارت بسیار گسترده است. هر کدام از پارچه های نسوز تولید شده دارای توان و مقاومت حرارتی مختلفی می باشند که با توجه به مکان استفاده می توان از هرکدام استفاده کرد. استفاده از این منسوجات در مکان های مختلف موجب می شود که در صورت بروز آتش سوزی و حوادث کمترین میزان خسارت به بار بیاید. انواع پارچه های نسوز فایبرگلاس، ازبست، سیلیکونی؛ سرامیکی و ... هرکدام با توجه به مکان مورد استفاده در  بازار تولید می شوند. 

قیمت گذاری پارچه عایق نسوز

همانطور که گفته شد پارچه نسوز دارای انواع متفاوتی است. این پارچه به صورت رولی و عمده و جزء به فروش می رسد. برحسب اینکه از کدام پارچه و برای چه کاربردی استفاده میشود، قیمت ها متفاوت می باشد برای اطلاع از قیمت عایق نسوز و پارچه ضد آتش با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


عایق نسوز برزنت نسوز برزنت نسوز ضد آتش

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.