16 آذر، 1399

فروش آلاچیق های باغی

فروش آلاچیق های باغی


فروش آلاچیق های باغی که به صورت آلاچیق تاشو و قابل حمل می باشند در مجموعه اترس گروپ انجام می شود. این محصولات با نام آلاچیق مسافرتی نیز شناخته می شوند چون به آسانی جابه جا می شوند و وزن کمی دارند. در گذشته در پارک ها و ویلاها و یا حیاط رستوران ها از آلاچیق های سنتی ساخته شده از سنگ، بتن و چوب استفاده می شد. یکی از معایب این نوع آلاچیق ها، ثابت بودن آن است که موجب می شود نتوانیم مکان آن را جابه جا کنیم. 

کاربرد آلاچیق باغی تاشو

به همین دلیل از آلاچیق های آماده می توان به عنوان یک المان معماری متحرک در حیاط منازل مسکونی، رستوران و کافی شاپ، ویلا و باغ استفاده کرد. این آلاچیق ها به همین دلیل به آلاچیق ویلایی، آلاچیق رستورانی و باغی مشهور شده اند. جنس پایه آلاچیق آماده فلزی می باشد که امکان تا شدن دارد و دارای روکش و آبکاری ضد آب است. پوشش به کار رفته در سقف آن از انواع برزنت مقاوم به شرایط جوی است و از نفوذ نور خورشید به داخل جلوگیری می کند. 

در فصول سرد سال نیز که باران و برف می بارد از نفوذ ان جلوگیری می کند. همچنین در مقابل وزش باد های شدید نیز مقاوم می باشد. 

قیمت انواع آلاچیق های ویلایی و باغی

قیمت فروش آلاچیق های باغی و تاشو با توجه به نوع آن مشخص می شود. این آلاچیق ها به صورت عمده و جزء به فروش می رسند. با توجه به نوسانات قیمت در بازار برای اطلاع از قیمت آلاچیق باغی با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


آلاچیق مسافرتی تاشو

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.