05 آذر، 1399

پارچه برزنت پوشش کالاهای انبار

پارچه برزنت پوشش کالاهای انبار


پارچه برزنت پوشش کالاهای انبار یا چادر پوشش کالا برای جلوگیری از آسیب به کالا به کار می رود. بار و کالای دپو شده در انبار باید دارای کاور و روکش مناسب باشد تا در برابر آسیب های احتمالی و یا گرد و غبار در امان باشد. یکی از پارچه های مورد استفاده در روکش کالا، برزنت پلی استر است که با نام برزنت کانتینری نیز شناخته می شود. انواع برزنت شمعی و مشمایی نیز برای این امر کاربرد دارند. 

کاربرد برزنت و کاور برزنتی

از این نوع پارچه های مقاوم برای پوشش سقف سوله و سالن های موقت اسپیس فریم نیز استفاده می شود. در واقع این پارچه کاربرد های متعددی دارد به عنوان مثال به عنوان برزنت کانتینری در پوشش کانتینر و یا در روکش استخر نیز می توان از آن استفاده کرد. اما دلیل استفاده از پارچه های برزنتی پلی استر چیست؟ یکی از دلیل اصلی مقاومت بالا، دوام و عمر طولانی و مقابله با شرایط جوی مانند تابش نور خورشید و برف و باران می باشد. در واقع به عنوان یک پوشش ضد آب و مستحکم کاربرد های متعددی دارد. 

برزنت کانتینری یکی از پرکاربرد ترین پارچه های برزنتی است که همانطور که گفته شد در موارد مختلف می توان از آن استفاده کرد. از این پارچه به عنوان چادر پوشش غلات و محصولات کشاورزی نیز استفاده می شود. پوشش سیلوهای بزرگ، کاور و پوشش سازه های تفریجی و ورزشی، پوشش استخر، کاور لیفتراک، چادر انواع ماشین و تولیدات ترانزیتی از دیگر کاربرد های این پارچه می باشد. 

قیمت پارچه برزنت پوشش کالاهای انبار

قیمت پارچه به صورت متری و یا رولی محاسبه می شود. امکان خرید به صورت عمده و یا جزء نیز برای مشتریان فراهم شده است. خرید عمده موجب می شود که قیمت تمام شده کمتری داشته باشد و در هزینه های مشتریان صرفه جویی شود. برای اطلاع از قیمت کاور کالای انبار با بخش فروش در تماس باشید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056


روکش کاور پوشش کالا برزنت

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.