15 آبان، 1399

پارچه های برزنت کرباس

پارچه های برزنت کرباس


پارچه های برزنت کرباس یک نوع مقاوم برزنت است که با استفاده از الیاف نخ پنبه ای بافته می شود. یکی از انواع برزنت ارزان با قیمت مناسب است که مصارف گوناگونی دارد. ماده اولیه برای تهیه کرباس، پنبه می باشد. بنابراین برزنت کرباس یک برزنت با الیاف کاملا طبیعی می باشد که در برابر برزنت پلی استر و یا برزنت پلی استر پنبه ممکن است مقاومت کمتری داشته باشد. این پارچه کاربرد گسترده ای در صنعت نساجی دارد. تار و پود کرباس از نخ پنبه است و یک پارچه مقاوم محسوب می شود.

ویژگی های برزنت کرباس چیست؟

همانطور که می دانید پارچه های برزنتی به صورت ترکیبی تهیه می شوند. پارچه برزنت دارای جنسی منعطف و ضد آب است. برزنت را معمولا از الیاف کرباس، پلی استر؛ روکش یورتان و یا پلاستیک هایی مانند پلی اتیلن تهیه می کنند. اما برزنت کرباس یک محصول کاملا طبیعی است. پارچه کرباس از الیاف پنبه و یا لینن تهیه می شود که برای تهیه چادر های مسافرتی و کوله پشتی بسیار کاربرد دارد.

کرباس مرغوب و با کیفیت دارای مشخصاتی می باشد که می توان آن را از نوع بی کیفیت آن تشخیص داد. به عنوان مثال در کرباس مرغوب، کناره های پارچه تمیز و صاف می باشد. کرباس به طور معمول به رنگ سفید تهیه می شود و با استفاده از نخ های رنگی امکان تهیه آن در رنگ های مختلف نیز وجود دارد.

قیمت برزنت کرباس

برزنت کرباس با توجه به الیاف استفاده شده، کیفیت و ابعاد قیمت گذاری می شود. فروش برزنت کرباس نیز به صورت عمده و جزء می باشد. در صورت خریداری به صورت رولی و توپی و خرید عمده، قیمت ارزان  و به صرفه تر می باشد. خرید و فروش پارچه برزنت با الیاف کرباس نیز به صورت جزیی امکان پذیر است. برای اطلاع از قیمت برزنت کرباس با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056
برزنت کرباس

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.