28 دی، 1399

چادر ضدآب

چادر ضدآب


چادر ضدآب یکی از پارچه هایی است که کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد. این پارچه در برابر رطوبت مقاوم است و امکان نفوذ آب در آن وجود ندارد. انواع پارچه های برزنتی مانند برزنت کانتینری، برزنت شمعی و ... این قابلیت را دارا هستند و می توان از آنها به عنوان یک پارچه ضد آب استفاده کرد. برای تهیه پارچه برزنتی ضد آب از الیاف مصنوعی مانند پلی استر استفاده می شود. این الیاف موجب می شوند که ظاهر پارچه براق شود و به یک پارچه مقاومتر تبدیل شود. 

کاربرد چادر ضد آب

از پارچه های ضد آب برای تهیه انواع چادر مسافرتی، پوشش کانتینر، پوشش کالا، سایبان و چتر،روکش استخر و پوشش کولر آبی از پارچه های ضد آب استفاده می شود. یکی از انواع چادر های ضد آب همانطور که گفته شد، برزنت کانتینری است که کاربرد های مختلفی  دارد. این پارچه ضد آب را می توان برای روکش سیلو، انواع سوله و سقف های اسپیس فریم نیز استفاده کرد. دلیل این امر مقاومت بالای آن و همچنین ضد آب بودنش می باشد. همچنین دارای وزن بسیار کمی است. 

قیمت انواع پارچه ضد آب

با توجه به نوع پارچه قیمت آن متفاوت است. قیمت چادر ضد آب با توجه به قیمت های روز تعیین می شود. انواع پارچه های ضد آب برزنتی دارای قیمت های متنوعی هستند. برزنت به عنوان یک پارچه مقاوم و ارزان مصارف گوناگونی دارد. برای اطلاع از قیمت برزنت ضد آب با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس: 09120634885


برزنت ضد آب چادر کانتینری

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.