01 بهمن، 1399

چادر مسافرتی اتوماتیک

چادر مسافرتی اتوماتیک


یکی از انواع پرطرفدار چادر های مسافرتی، چادر اتوماتیک و خودکار است. امکان باز و بسته شدن این چادر بسیار راحت است و یک فرد به تنهایی نیز قادر به انجام این کار می باشد. در اکثر چادر های مسافرتی که اتوماتیک و حرفه ای نیستند، باز و بسته کردن چادر بسیار مشکل است و یک نفر به تنهایی قادر به انجام ان نمی باشد. اما در این نوع چادر ها امکان جمع کردن و برپایی چادر بسیار راحت و آسان است. 

ویژگی های انواع چادر مسافرتی اتوماتیک

وزن و ابعاد چادر با توجه به گنجایش و ظرفیت چادر تعیین می شود. ای چادرها برای کمپینگ بسیار مناسب هستند و دارای روکش پلی استر هستند. در روی چادر های مسافرتی معولا پنجره هایی تعبیه می شود. برخی از انواع چادر ها دارای پشه بند و توری برای جلوگیری از عبور پشه هستند. ستون بندی انها معولا از فایبرگلاس و یا فلزی است. برخی از انواع چادر های اتوماتیک امکان و قابلیت افزایش فضا را دارند. برخی از ابزار مانند گیره و طناب برای استقرار و برپایی چادر به همراه چادر به خریدار تحویل داده می شود. 

این چادر های های حرفه ای دارای یک کاور برای مواقعی که می خواهید چادر را جمع آوری کنید، می باشند. چادر های حرفه ای معمولا دو پوش و در برابر اشعه فرابنفش مقاوم هستند. 

قیمت چادر اتوماتیک 

قیمت چادر مسافرتی اتوماتیک نسبت به سایر چادر های معمولی، بیشتر است. این چادر با امکانات ویژه ای که دارد امکان راحتی و آسایش بیشتری را برای فرد استفاده کننده فراهم می کند. اترس گروپ به عنوان تولید کننده انواع ملزومات سفر مانند چادر های مسافرتی، صندلی مسافرتی تاشو و ...فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر اتومتیک با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس: 09120634885


چادر مسافرتی چادر اتوماتیک

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.