15 دی، 1399

چادر نمایشگاهی

چادر نمایشگاهی


چادر نمایشگاهی را معمولا از برزنت سقفی انتخاب می کنند. همانطور که می دانید سازه های موقتی مانند اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی نیازمند روکش و سقف های سبک می باشند. بهترین گزینه برای پوشش سازه نمایشگاهی و غرفه، برزنت می باشد. انواع برزنت های تولید شده با خواص گوناگون برای صنایع مختلف، تولید می شوند. برزنت به کار رفته برای پوشش سقف سازه نمایشگاهی، باید از انواع برزنت های ضد آب مانند برزنت شمعی، برزنت نانو ضد آب، برزنت سایبان و برزنت های کانتینری باشد. 

ویژگی های برزنت نمایشگاهی

ضد آب بودن و مقابله با نفوذ آب در فصول سرد سال، دوام و پایداری و عمر طولانی، کیفیت بالای برزنت و مقابله با نور خورشید از مهم ترین ویژگی های چادر برزنتی نمایشگاهی می باشد. غرفه نمایشگاهی علاوه بر سقف باید دارای پوشش های محافظی در اطراف باشد. به همین دلیل از این چادر ها برای پوشش کامل سازه اسپیس فریم استفاده می شود. پارچه های ضد آب از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شوند. یکی از این نوع پارچه ها، برزنت پلی استر است که برای مصارف گوناگون کاربرد دارد. 

برزنت های ضد آب مانند پلی استر، دوام و عمر طولانی تری دارند. این پارچه ها را می توانید برای پوشش کالا، پوشش اسپیس فریم، پوشش سقفی، به عنوان برزنت سایبان و ... به کار ببرید. 

قیمت چادر برزنتی نمایشگاهی

قیمت برزنت چادر نمایشگاهی با توجه به کیفیت، نوع پارچه و قیمت روز تعیین می شود. امکان تهیه این پارچه ها به صورت رولی و متری و یا خرید عمده برای مشتریان فراهم شده است.  انواع چادر برزنتی برای پوشش سقف و سازه های موقت بزرگ تولید می شود. برای اطلاع از قیمت برزنت چادر نمایشگاهی با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس: 09120634885


برزنت چادر نمایشگاهی

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.