15 خرداد، 1399

کاور استخر

کاور استخر


کاور استخر ( روکش استخر) چیست؟

کاور استخر یا روکش و پوشش استخر، کاربرد بسیار زیادی در استخر های روباز دارد. اما پوشاندن سطح استخر چه مزایا و کاربردی دارد؟ پوشش سطح استخر با وزن سبک در واقع حفاظت از استخر را به عهده دارد. این کاور های مقاوم به راحتی قابل حمل بوده  و در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و نصب می شوند. دلایل مختلفی برای نصب روکش استخر وجود دارد که در ادامه برخی از آنها را ذکر می کنیم:

1- جلوگیری از تبخیر آب و هدر رفت انرژی

یکی از دلایل اصلی استفاده از کاور برای پوشاندن استخر، جلوگیری از تبخیر آب توسط  نور خورشید است. در استخر های روباز تبخیر آب بسیار بیشتر از استخر های سرپوشیده می باشد. تبخیر بیش از حد آب نیز باعث برهم زدن مقدار کلر داخل آب می شود. البته روکش استخر برای استخر های سرپوشیده نیزبه کار می رود چون موجب می شود که میزان زمان و انرژی لازم برای گرم کردن استخر به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

2- افزایش میزان ایمنی استخر با نصب کاور

استخر ها با توجه به عمقشان همواره یکی از مکان های پرخطر در ساختمان به شمار می روند. با پوشیده شدن سطح استخر میتوان تا حد زیادی از افتادن اجسام و افراد به ویژه کودکان در داخل آن جلوگیری کنیم. برخی از افراد به این موضوع توجهی ندارند و همین امر موجب پیش آمدن حوادث ناگوار میشود. یکی دیگر از مزایای نصب روکش برای استخر جلوگیری از ورود برگ های درختان به آب استخر است.

3- حفاظت از استخر به صورت اتوماتیک

روکش های استخر به صورت معمولی واتوماتیک به مشتریان ارائه می شوند. با نصب روکش های اتوماتیک با فشردن یک دکمه درمدت زمان اندک می توانید از استخر خود محافظت کنید. پوشش پلاستیکی استخر اتوماتیک بهترین گزینه برای صرفه جویی در وقت و انرژی می باشد. 


جهت سفارش و اطلاعات بیشتر راجع به کاور استخر و یا سایر محصولات مشابه میتوانید با کارشناس ما تماس بگیرید.

تماس با کارشناس فروش جناب آقای خسروی : 09120634885 


روکش استخر کاور استخر

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.