22 آذر، 1399

استعلام قیمت پارچه ضد آب چادر

استعلام قیمت پارچه ضد آب چادر


استعلام قیمت پارچه ضد آب چادر: یکی از پارچه های مورد استفاده در صنایع مختلف پارچه برزنتی ضد آب است. با دوخت استاندارد و باکیفیت این پارچه چادر های برزنت آب گریز تهیه می شوند. از این چادر ها می توان در روکش خودرو، روکش بار و کالا، پوشش کانتینر ، انواع چادر های مسافرتی و. .. استفاده کرد. بنابراین چادر ضد آب معمولا از جنس برزنت می باشد و کاربرد های مختلفی دارد. 

قیمت پارچه و چادر ضد آب

قیمت پارچه ضد آب با توجه به جنس، میزان دفع آب و مقاومت آن تعیین می شود. به دلیل نوسانات قیمت در بازار برای اطلاع از قیمت انواع پارچه ضد آب باید با بخش فروش مجموعه و کارشناسان در تماس باشید. این پارچه ها با کیفیت و مقاومت بالا تولید و به مشتریان عرضه می شوند. انواع برزنت نانو ضد آب، برزنت کانتینری، برزنت سایبان، برزنت پلی استر، انواع برزنت شمعی از انواع برزنت ضد آب هستند که همگی از کیفیت بالایی برخوردارند. 

دوخت انواع پارچه های ضد آب باید چگونه باشد؟

دوخت پارچه ضد آب از اهمیت بالایی برخوردار است. حتما باید دوخت پارچه مورد نظر با کیفیت و طبق استاندارد ها انجام شود. چادر های تولید شده در مجموعه اترس گروپ از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل در مدت زمان کوتاه فعالیت توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. برای اطلاع  از قیمت ها، استعلام قیمت و چگونگی سفارش پارچه برزنتی با بخش فروش در تماس باشید. برزنت چادر ضد آب

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.