02 آذر، 1399

انواع سایبان چتری

انواع سایبان چتری


انواع سایبان چتری به صورت پایه وسط و پایه کنار تولید می شوند و با نام های چتر باغی، چتر رستورانی و ویلایی نیز شناخته می شوند. کاربرد اصلی آنها برای ایجاد فضایی دلنشین در محوطه و فضای باز برای استراحت و صرف غذا می باشد. به دلیل ساختار استاندارد و روکش مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف در فضول سرد و گرم قابل استفاده است. سایبان چتری را می توان در فضای باز و محوطه منازل مسکونی، ویلا و رستوران ها استفاده کرد. 

ویژگی های چتر باغی 

چتر ویلایی دارای یک سایبان چتر مانند است که از تابش مستقیم نور خورشید در تابستان می تواند جلوگیری کند. همچنین به دلیل مقاومت بالا در برابر اشعه نور خورشید از اشعه یو وی نیز جلوگیری می کند. همچنین در پاییز و زمستان نیز از بارش برف و باران به فضای زیرین جلوگیری می کند. علاوه بر کاربردی بودن زیبایی فضای مورد نظر را دوچندان می کند و یک المان معماری نیز به شمار می رود و به فضا هویت می بخشد. 

انواع چتر و سایبان ویلایی

همانطور که اشاره شد، سایبان های چتری در دو مدل پایه بغل و پایه وسط تولید می شوند. این چتر ها با پایه های مقاوم فلزی ساخته می شوند. امکان تغییر ارتفاع در هر دو مدل چتر های باغی وجود دارد. در واقع می توان روی ارتفاع مورد نظر پایه ها را تنظیم کرد. وزن کم این چتر ها جابه جایی آنها را راحت کرده است و به راحتی می توان با جابه جایی آنها در محوطه تنوع ایجاد کرد. در حیاط کافی شاپ می توان از چتر ویلایی برای پذیرایی از مشتریان استفاده کرد. 

قیمت چتر سایبان با توجه به نوع و مدل آن تعیین می شود. به دلیل نوسانات قیمت در بازار قیمت محصولات با توجه به قیمت روز محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت سایبان چتری با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


سایبان چتر

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.