28 آذر، 1399

برزنت تریلی

برزنت تریلی


برزنت تریلی معمولا برای پوشش بار در تریلی و کامیون به کار می رود. در مواقعی که به حمل بار نیاز است باید از پوشش های مقاوم و سبک استفاده کرد. این کاور ها و چادرها باید بتوانند بار را در برابر شرایط محیطی حفظ کنند. به عنوان مثال در تابستان از تابش مستقیم نور خورشید و در زمستان از نفود باران و برف بتواند جلوگیری کند. برزنت کامیون و تریلی معمولا از پارچه های ضد آب و مقاوم است. این پارچه ها با نام های برزنت کانتینری و ترانزیتی نیز شناخته می شوند. 

کاربرد برزنت تریلی چیست؟

در حمل و نقل جاده ای از پارچه ها و چادر های کانتینری برای پوشش کالا و بار تریلی و کامیون ها استفاده می شود. این پارچه ها از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه شده اند که دارای مقاومت بسیار بالایی هستند. دوام و عمر طولانی این پارچه ها منجر شده که دیگر نیاز به تعویض سالانه نباشد. همانطور که گفته شد از الیاف مصنوعی نیز در تهیه این پارچه استفاده شده است. این الیاف مانند پلی استر و پی وی سی نقش بسیار زیادی در افزایش مقاومت پارچه تولیدی دارند. همچنین موجب می شوند که ظاهر پارچه تا حدودی براق باشد. 

قیمت برزنت ضد آب تریلی

قیمت برزنت تریلی با توجه به قیمت های روز تعیین می شود. از پارچه های برزنتی چادر های مقاوم با دوخت با کیفیت تهیه و برای پوشش کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود. به همین دلیل این پارچه ها دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. برای اطلاع از قیمت برزنت کامیون و تریلی با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت تریلی کامیون

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.