27 مهر، 1399

برزنت شمعی بسیار منعطف و مستحکم

برزنت شمعی بسیار منعطف و مستحکم


برزنت شمعی بسیار منعطف و مستحکم و ضد آب می باشد. این پارچه یک لایه نفوذناپذیر در برابر رطوبت، مایعات و آب باران می سازد. نرمش پذیری پارچه برزنت موجب شده است که کار با ان به راحتی انجام شود. الیاف مصنوعی برزنت شمعی نوع بافت و فرمول ویژه ای دارد که آن را در برابر شرایط محیطی مختلف مقاوم کرده است. تنوع رنگی بر زیبایی ظاهری پارچه افزوده است و موجب شده که مشتری حق انتخاب بیشتری داشته باشد. 

برزنت شمعی ضد اشعه یو وی

اشعه UV که همان اشعه فرابنفش می باشد از طریق نور خورشید به ما می رسد. این اشعه تقریبا 10 درصد از امواج منتشر شده از سطح خورشید را تشکیل می دهد. پارچه شمعی برزنتی در مقابل اشعه نور خورشید مقاوم است و از عبور آن جلوگیری میکند. با توجه به این ویژگی از برزنت شمعی می توان در مکان هایی که در معرض نور خورشید قرار دارند، استفاده کرد. به عنوان مثال در روکش استخر و ساخت سایبان و چتر باغی. 

کاربرد پارچه شمعی

پارچه های برزنت در انواع نسوز، ضد آب و شمعی تولید می شوند. قیمت محصولات با توج به کاربرد و نوع پارچه متفاومت است. یکی از کاربردی ترین پارچه های برزنتی، نوع شمعی آن می باشد. از این نوع پارچه به دلیل ضخیم بودن در ساخت انواع چادر و کاور نیز استفاده می شود. چادر های محافظ اتومبیل و خودرو ، روکش کانتینر، پوشش کالا و بار، سقف های موقتی ضد باران، پوشش و محافظت اجناس در انباری ها، ساخت لانه برای حیوانات و پوشش بالکن از کابرد های دیگر پارچه شمعی می باشد. 

این محصول به عنوان نوین ترین و جدید ترین عضو خانواده برزنت شناخته می شود و در همان ابتدای عرضه آن توانست در صنایع مختلف به کار رود. برزنت شمعی برخلاف برزنت قدیمی و معمولی از پلی استر ساخته می شود. برای اطلاع از قیمت این محصول با بخش فروش در تماس باشید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056برزنت شمعی ضد آب پارچه

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.