18 دی، 1399

برزنت ضخیم

برزنت ضخیم


برزنت ضخیم یکی از انواع برزنت می باشد که کاربرد های مختلفی دارد. پارچه برزنت در ضخامت های مختلفی تولید می شود. با توجه به ضخامت پارچه برزنت می توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. این پارچه به صورت یک رو و دورو نیز تولید می شود. از برزنت برای پوشش کالا، در صنعت کیف سازی، روکش خودرو، پوشش کانتینر، روکش استخر، پوشش سایبان، به عنوان برزنت سقفی و برای درزگیری داکت کوره استفاده می شود. انواع پارچه های برزنت نانو، برزنت نسوز، برزنت ضد آب، برزنت مقاوم به اسید ها و ... تولید می شوند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. 

تاثیر ضخامت برزنت در مقاومت آن

ضخامت برزنت در تعیین مقاومت برزنت می تواند موثر باشد. بنابراین در مکان هایی که مقاومت بیشتری مد نظر است مانند چادر های مسافرتی می توان از انواع برزنت ضخیم استفاده کرد. برزنت با ضخامت کم نیز دارای مقاومت است. برای اینکه پارچه دارای مقاومت بیشتری شود در تهیه و ساخت آن از فرآورده های نفتی مانند پلی استر استفاده می شود. برزنت پلی استر ضد آب است و مقاومت بیشتری نسبت به برزنت های معمولی دارد. این پارچه کاربرد های فراوانی دارد. مانند روکش کف استخر، کاور و پوشش کولر آبی، پوشش بالکن و ... که با توجه به مکان استفاده از ضخامت های مختلفی استفاده می شود. 

قیمت برزنت ضخیم 

قیمت برزنت ضخیم با توجه به جنس آن، کیفیت مواد تشکیل دهنده و قیمت روز تعیین می شود. برزنت به صورت متری در عرض های 100 تا 200 متری تولید می شود. امکان خرید برزنت به صورت عمده برای مشتریان فراهم شده است که موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. برای الاع از قیمت انواع برزنت با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس: 09120634885


برزنت ضخیم

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.