28 مهر، 1399

برزنت ضدآتش

برزنت ضدآتش


برزنت ضدآتش با برزنت نسوز در برابر حرارت مقاوم است. این پارچه به عنوان یک پتوی ضد حریق عمل می کند. در واقع دمای تا 1260 درجه را می تواند تحمل کند. این پارچه می تواند به عنوان یک لایه محافظتی در برابر برق استاتیک کار کند. به عنوان مثال در صنایع ساختمانی از برزنت نسوز برای محافظت ابزار و وسایل و ... در برابر جرقه های پرتاب شده از جوشکاری استفاده می شود. همچنین به عنوان یک محافظ گرمایی در فصل زمستان عمل می کند.

از ویژگی های برزنت نسوز می توان از موارد زیر نام برد:

برزنت نسوز یا ضد حریق دربرابر خوردگی مقاوم است و بهترین گزینه برای عایق کاری تجهیزات می باشد. در پروژه های ساختمانی از این محصول استفاده می شود. این پارچه در برابر پوسیدگی مقاوم و ضد باکتری است.

کاربرد برزنت نسوز

عایق کاری قالبها در صنایع ریخته گری و صنایع ساختمانی به وسیله برزنت نسوز امکان پذیر است. یکی دیگر از کاربرد های آن، استفاده از آن به عنوان سایبان می باشد. تولید انواع دستکش های نسوز و لباس های نسوز با استفاده از برزنت نسوز امکان پذیر می باشد. انواع محصولات مرتبط با برزنت نسوز مانند برزنت نسوز سیلیکونی، برزنت نسوز جوشکاری، برزنت نسوز فایبرگلاس و انواع چادر های برزنتی در این مجموعه تولید می شوند.

قیمت خرید پارچه برزنت ضد آتش  

پارچه برزنت نسوز را می توانید با قیمت مناسب و ارزان از اترس گروپ تهیه کنید. فروش محصولات به صورت حضوری و یا خرید اینترنتی برای مشتریان امکان پذیر است. این پارچه در انواع مختلف برزنت فویل دار و برزنت نسوز سیلیکونی تولید می شود که هرکدام دارای قیمت متفاوتی می باشند. همچنین کاربرد های مختلفی دارند. برای اطلاع از قیمت برزنت ضد حریق با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت نسوز ضد حریق ضد آتش

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.