24 آذر، 1399

برزنت فویلدار

برزنت فویلدار


برزنت فویلدار به برزنت های ضد آتش و نسوز گفته می شود. در واقع یکی از انواع پارچه برزنت ضد حریق، برزنت فویلدار است که توانایی مقابله با حرارت بالا را دارد. از این پارچه ها در مکان های مختلفی که در معرض حرارت قرار دارند استفاده می شود. به عنوان مثال در درزگیری داکت کوره می توان از انواع پارچه برزنت نسوز فویلدار استفاده کرد. 

ویژگی برزنت فویلدار نسوز

پارچه نسوز فویلدار یک لایه فویل در اطراف خود دارد و همین امر موجب می شود که این پارچه در برابر حرارت مقاومت لازم را داشته باشد. پارچه های نسوز می توان درجات مختلفی از حرارت را تحمل کنند. پارچه فویلدار نیز می تواند در جه حرارت تا حدود 800 در جه را تحمل کند. بنابراین این پارچه در شمار پارچه های مقاوم در برابر حرارت قرار می گیرد. برخی دیگر از پارچه های برزنت با نام ها سیم دار و بی سیم نیز در مقابل حرارت مقاوم هستند که نوع بی سیم آن می تواند حرارت بیشتری را تحمل کند. 

قابلیت های برزنت نسوز

برزنت نسوز دارای ویژگی های دیگری نیز مانند مقاومت مکانیکی نیز می باشد. این پارچه به عنوان عایق صوتی و حرارتی عمل می کند و در برابر مواد اسیدی و خوردگی نیز مقاومت بسیار بالایی دارد. از برخی از انواع برزنت نسوز می توان برای تهیه لباس ها دستکش برای جوشکاری نیز استفاده کرد. 

برای اطلاع از قمیت انواع پارچه برزنت و برزنت نسوز و فویلدار با بخش فروش در تماس باشید. همانطور که گفته شد انواع پارچه های برزنت با خواص گوناگون تولید می شوند. برزنت نسوز نسوز ضد حریق ضد آتش فویلدار

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.