01 دی، 1399

برزنت مشمع

برزنت مشمع


برزنت مشمع یکی از انواع برزنت می باشد که با استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شود. خصوصیت بارز این محصول، تواناییآن در دفع رطوبت و آب می باشد. بنابراین به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است. برزنت مشمعی با نام های برزنت کانتینری نیز شناخته می شود. چادر کانتینری از این برزنت تهیه می شود. این نوع برزنت با توجه به مواد اولیه اش که شامل الیاف مصنوعی پلی استر است، مقاومت بسیار زیادی در برابر شرایط جوی و محیطی دارد. 

کاربرد انواع برزنت مشمع

انواع پارچه برزنت با کیفیت های مختلف در بازار تولید می شود که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. برزنت های مشمعی برای مکان هایی که در معرض رطوبت قرار دارند به کار می روند. از این پوشش برای روکش کالای انبار و وسایل و تجهیزات استفاده می شود. با توجه به اینکه این پارچه بسیار مقاوم است از آسیب به کالای مورد نظر جلوگیری می کند و همین امر موجب مقاومت بیشتر آن می شود. 

بنابراین پارچه برزنت مشمع کاربرد های بسیار زیادی در صنایع گوناگون دارد. به عنوان مثال در ایجاد انواع سایبان، روکش سقف آلاچیق، پوشش چتر های باغی و رستورانی و به عنوان برزنت سقفی می توان از آن استفاده کرد. 

قیمت برزنت مشمایی مقاوم

قیمت برزنت مشمع با توجه به ابعاد فضای مورد نظر تعیین می شود. امکان فروش به صورت عمده نیز وجود دارد. قیمت مناسب و ارزان؛ کیفیت بالای انواع پارچه برزنتی و مقاومت بالای آن از ویژگی های این پارچه می باشد. برای اطلاع از قمیت برزنت مشمعی با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


مشمع مشمایی برزنت ضد آب

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.