03 آبان، 1399

برزنت نانو نسوز و ضد آب

برزنت نانو نسوز و ضد آب


برزنت نانو نسوز و ضد آب همانطور که از نامش پیداست، با استفاده از فناوری نانو ساخته می شود و یکی از مقاوم ترین انواع پارچه برزنت می باشد. این پارچه تماما از تار و پود است و بیشتر در سایه بان و پوشش کالا از آن استفاده می شود. از پارچه های برزنت نانو، چادر برزنت ناو تهیه می شود که مصارف گوناگونی دارد. این پارچه ضخیم اما کاملا انعظاف پذیر است. یک روی آن از روکش پلاستیکی و یا چرم می باشد که موجب شده این پارچه ضد آب و ضد رطوبت باشد و در برابر باران و برف مقاوم باشد. 

خواص برزنت نانو

برزنت نانو را از الیافی مانند پلی استر، کتان و پنبه تهیه می کنند. یک روی پارچه با استفاده از پلی اتیلن ، بوزتان و پلی وینیل کلراید و پی وی سی پوشش داده می شود. به همین دلیل از که در برابر رطوبت و  تابش مستقیم نور خورشید مقامت و پایداری بالایی دارد. یکی دیگر از خواص برزنت نانو، مقاومت کششی مناسب و انعطاف پذیر بالای آن است. این پارچه در طرح ها و رنگ های متنوع تولید و عرضه می شود. بدیهی است که نمونه های طرحدار قیمت بالاتری نسبت به نمونه های ساده و بدون طرح دارند. 

همانطور که اشاره شد این پارچه در تهیه سایبان و روکش کالا و بار کاربرد دارد. اما علاوه این موارد به عنوان چادر ماشین، کاور کولر، روکش و کاور برای اسپیس فریم، ایجاد جان پناه صحرایی، تهیه چادر و لباس نظامی، برای ساخت قایق بادی، کف پوش و روکش پالت کاربرد دارد. 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت برزنت نانو

این پارچه در متراژ های بالا تهیه می شود. فروش آن نیز به صورت عمده و جزیی می باشد. قیمت در فروش عمده به مراتب کمتر از فروش تکی می باشد. قیمت عمده پارچه برزنت نانو از قیمت فروش جزیی آن کمتر و به صرفه تر است. فروش پارچه معمولا به صورت متری، کیلویی و یا توپی انجام می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه نانو با بخش فروش در تماس باشید.  

0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت نانو پارچه

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.