02 دی، 1399

برزنت کانتینری مقاوم

برزنت کانتینری مقاوم


برزنت کانتینری مقاوم یکی از انواع پارچه برزنت می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و آب دارد. این پارچه را می توان برای پوشش کانتینر و انواع کامیون و تریلی نیز استفاده کرد. وزن کم و سبک این پارچه به همراه مقاومت بالای آن موجب می شود که بهترین گزینه برای پوشش کانتینر باشد. در واقع سایر پوشش های فلزی با وزن سنگین برای پوشش بار و کالا مناسب نیستند.

کاربرد برزنت کانتینری مقاوم و ضد آب 

از برزنت کانتینری علاوه بر پوشش بار و کانتینر در حمل و نقل جاده ای، در پوشش سقف های اسپیس فریم به صورت برزنت سقفی، پوشش سقف چتر ویلایی، در تهیه آلاچیق آماده، سایبان و ... نیزمی توان استفاده کرد. با توجه به مقاومت بالای آن می توان در صنایع گوناگون از آن استفاده کرد. این پارچه از الیاف طبیعی و مصنوعی در کنار یکدیگر تهیه شده است. الیاف مصنوعی به کار رفته در تهیه آن با نام پلی استر شناخته می شوند که موجب می شوند پارچه کانتینری کاملا ضد آب شود. 

پارچه برزنت پلی استر با روکش یورتان یکی از مقاوم ترین انوع برزنت می باشد. این پارچه دارای ظاهری براق است که از این طریق از برزنت معمولی قابل تشخیص می باشد. 

قیمت پارچه برزنت مقاوم کانتینری

قیمات برزنت مقاوم کانتینری با توجه به ابعاد و اندازه، کیفیت پارچه تولیدی و قیمت های روز تعیین می شود. فروش انواع چادر کانتینری و پارچه متری و رولی کانتینری نیز در مجموعه اترس گروپ انجام می شود. برای اطلاع از قیمت برزنت کانتینری ضد آب با بخش فروش در تماس باشید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت ضد آب مقاوم کانتینری

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.