29 آذر، 1399

برزنت کولر چیست؟

برزنت کولر چیست؟


برزنت کولر چیست؟ این پارچه در واقع برای پوشش کولر به عنوان یک کاور عمل می کند. در فصول سرد سال که از کولر آبی استفاده نمی شود؛ بهتر است از یک پوشش مقاوم برای کولر استفاده کنیم. معمولا پوشش به کاررفته برای تهیه کاور کولر از پارچه برزنت کانتینری می باشد. این پارچه یکی از مقاوم ترین انواع برزنت است به همین دلیل می توان برای کاور کردن کولر استفاده کرد. برزنت کولر باید دارای ویژگی هایی باشد که در ادامه به آن می پردازیم. 

ویژگی های برزنت کولر 

برزنت کولر برای جلوگیری از آسیب به کولر، نفوذ گرد و غبار از طریق کولر به داخل و جلوگیری از هدررفت انرژی استفاده می شود. این پوشش باید بتواند در برابر شرایط جوی و محیطی از خود مقاومت نشان دهد. دوام و عمر این پارچه از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع پارچه برزنت کانتینری به دلیل عمر طولانی و مقاومتش بهترین گزینه برای پوشش کولر است. ضد آب بودن این پارچه موجب می شود که باران و برف به کولر نفوذ نکند. این پارچه در برابر نورد خورشید نیز مقاوم می باشد و از عبور اشعه خورشید جلوگیری می کند. 

قیمت برزنت کولر 

قیمت برزنت کولر با توجه به نوع و ابعاد آن مشخص می شود. به دلیل نوسانات قیمت در بازار ، قیمت برزنت کولر با توجه به قیمت های روز محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت برزنت کانتینری کولر با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت کولر کانتینری پارچه

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.