05 آبان، 1399

بزرگترین تولیدکننده چادرهای کانتینری

بزرگترین تولیدکننده چادرهای کانتینری


بزرگترین تولیدکننده چادرهای کانتینری با نام اترس گروپ، فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است. چادر کانتینری از برزنت ضد آب کانتینری تهیه می شود که با نام پارچه ترانزیتی نیز شناخته می شود. از این محصول برای روکش کانتینر و کالا برای جلوگیری از آسیب به بار استفاده می شود. سبکی وزن این پارچه از مهم ترین دلایل محبوبیت این پارچه می باشد. همچنین مقاومت بالای آن برابر نفوذ حشرات و باکتری از دیگر ویژگی های پارچه کانتینری است. 

ویژگی های پارچه کانیتنری

این پارچه به عنوان یک کاور از کالا در برابر نور خورشید محافظت می کند. نور خورشید دارای یک اشعه مضر به نام یو وی می باشد که چادر کانتینری از عبور آن جلوگیری می کند. علاوه بر استفاده از این پارچه در پوشش بار در حمل و نقل جاده ای، در کارخانجات برای جابه جایی ماشین آلات نیز از این پارچه استفاده می شود. 

همانطور که می دانید امروزه برای ساخت و برپایی غرفه نمایشگاهی از اسپیس فریم استفاده می شود. پوشش مناسب برای اسپیس فریم، چادر های کانتینری می باشند. چون این چادر ها از استقامت لازم برخوردار هستند. در واقع پوشش مناسبی برای سازه های نمایشگاهی و سقف های موقت است. 

قیمت انواع چادر کانتینری و ترانزیتی 

چادر کانتینری دارای دوخت با کیفیت و استانداردی می باشد. فروش این چادر به صورت متری و رولی به صورت عمده و تک انجام می شود. قیمت آن با توجه به کیفیت پارچه، متراژ و ابعاد آن مشخص می شود. میزان ضد آب بودن و غیر قابل نفوذ بودن آن نیز می تواند تا اندازه زیادی بر قیمت آن موثر باشد. اترس گروپ به عنوان بزرگترین تولید کننده چادر های کانتینری فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت چادر کانتینری با بخش فروش اترس چادر در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت کانتینری ترانزیتی ضد آب

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.