04 دی، 1399

بهترین پارچه برزنت خاور

بهترین پارچه برزنت خاور


بهترین پارچه برزنت خاور، پارچه های ضد آب با نام برزنت کانتینری می باشد. این پارچه های مقاوم از الیاف مصنوعی پلی استر تهیه شده اند و می توانند به صورت صد در صد از نفوذ آب جلوگیری کنند. همچنین به دلیل وزن کم و سبکی گزینه مناسبی برای پوشش خاور، کامیون و تریلی می باشد. کاربرد اصلی این پارچه ها برای پوشش کانتینر می باشد. در حمل و نقل جاده ای برای کاور کردن بخش بار و کالا نیاز به یک پارچه سبک مانند برزنت کانتینری وجود دارد. 

کاربرد و ویژگی های پارچه برزنت خاور

پارچه مناسب برای خاور باید دوام و عمر طولانی داشته باشد. این پارچه باید بار خاور را در برابر شرایط جوی و محیطی محافظت کند. در واقع نباید آسیبی متوجه بار باشد. به همین دلیل از چادر کانتینری که یکی از مقاوم ترین انواع برزنت است استفاده می شود. این پارچه به توجه به خواص گونانون خود یکی از بهترین پارچه های برزنتی محسوب می شود. همانطور که گفته شد الیاف پلی استر در ساخت این پارچه استفاده شده است. به همین دلیل یک پارچه ضد آب است و از نفوذ برف و باران به داخل جلوگیری می کند. 

قیمت برزنت کانتینری خاور و تریلی

قیمت برزنت خاور با توجه به ابعاد و کیفیت پارچه تولیدی و با توجه به قیمت های روز تعیین می شود. در صورتی که خرید پارچه برزنت به صورت عمده باشد تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. برزنت کانتینری و انواع دیگر برزنت مانند برزنت شمعی، برزنت نانو، برزنت سقفی، برزنت معمولی، برزنت ضد آب و ... با قیمت های مناسب و ارزان به مشتریان ارائه می شوند. برای اطلاع از قیمت برزنت خاور با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت کانتینری خاور تریلی پارچه

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.