21 تیر، 1399

تولیدی پارچه برزنت

تولیدی پارچه برزنت


اترس گروپ به عنوان تولیدی پارچه برزنت در زمینه تولید و فروش انواع چادر های برزنتی مسافرتی، چادر خودرو ، چادر کامیون، انواع برزنت مانند برزنت نانو، برزنت مشمامی، برزنت شمعی و ضد آب فعالیت دارد. پارچه های برزنتی به دلیل مقاومت بالا و عمر طولانی از محبوبیت بالایی برخودرار هستند. این پارچه ها کاربرد های مختلفتی دارند که در ادامه به آن می پردازیم. 


کاربرد پارچه برزنت 

همانطور که گفته شد پارچه های برزنتی کابرد های گوناگونی دارند. به عنوان مثال در صنعت کیف و کفش سازی کابرد بسیار گسترده ای دارند. پارچه برزنت کیفی یکی از انواع پارچه های مورد استفاده در این صنعت است. در ساخت سایبان، آلاچیق های آماده و چتر و سایبان نیز برزنت کاربرد بسیار زیادی دارد. انواع چتر های باغی مورد استفاده در رستوران و کافی شاپ را می توان با پارچه برزنتی ساخت. علاوه بر این موارد در ساخت چادر های ضخیم ضد آب نیز به کار می رود. 

برای خرید پارچه برزنت مشتریان می توانند از دو طریق اقدام به خرید کنند. امکان خرید اینترنتی پارچه برزنت در فروشگاه میسر شده است. همچنین برای خرید حضوری در شهرهای تهران و کرج نیز می توانید با مراجعه به دفاتر ما اقدام به خرید کنید. قبل از مراجعه حضوری و خرید آنلاین حتما با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید. برزنت

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.