17 دی، 1399

تولید چادر کمپینگ

تولید چادر کمپینگ


تولید چادر کمپینگ و انواع چادر های مسافرتی در مجموعه اترس گروپ انجام می شود. انواع چادر های مناسب برای کپینگ باید دارای ویژگی های مختلفی باشند. به عنوان مثال چادر های اسکلتی، هلال احمر، انواع چادر های نظامی و ... از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برای کمپینگ در طبیعت بسیار مناسب هستند. چادر های مقاوم توانایی مقابله با شرایط محیطی و جوی در فصول مختلف سال را دارا هستند. 

ویژگی های چادر های کمپینگ 

در درجه اول پارچه به کار رفته در تهیه چادر باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد. معمولا از چادر های برزنتی برای تهیه انواع چادر استفاده می شود. برزنت به کار رفته در تهیه چادر مسافرتی از نوع برزنت ضد آب است. این پارچه در برابر نفوذ رطوبت و آب مقاومت بالایی دارد. یکی دیگر از ویژگی های چادر های مسافرتی، امکان باز و بسته کردن آنهاست. این کار باید در مدت زمان کوتاهی قابل انجام باشد. امکان تنظیم ارتفاع چادر و نصب و راه اندازی آن باید در نظر گرفته شده باشد. 

قیمت چادر مسافرتی و کمپینگ

در صورتی که چادر دارای پایه باشد، معمولا از پایه های فلزی مقاوم به زنگ زدگی استفاده می شود. قیمت انواع چادر کمپینگ با توجه به نوع، قیمت روز، کیفیت و ... تعیین می شود. با توجه به انواع مختلف چادر در بازار و کیفیت های مختلف آن می توان چادر مناسب برای کمپینگ را انتخاب کرد. برای اطلاع از قیمت چادر کمپینگ با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس: 09120634885


چادر کمپینگ

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.