21 آبان، 1399

خرید آنلاین پارچه برزنتی

خرید آنلاین پارچه برزنتی


خرید آنلاین پارچه برزنتی به عنوان یک پارچه آب گریز و منعطف که کاربرد زیادی دارد، در اترس گروپ انجام می شود. همانطور که می دانید فروش اینترنتی امروزه جایگزین فروش به صورت حضوری شده است و مشتریان برای خرید محصول مورد نظر خود می توانند به صورت آنلاین مستقیما از فروشگاه خرید کنند. این امر موجب صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد. 

ویژگی های پارچه برزنتی چیست؟

پارچه برزنتی از کرباس، پلی استر با روکش های پلاستیکی و نخ پنبه تهیه می شود. بنابراین دو نوع پارچه برزنت داریم. یکی برزنت با الیاف طبیعی و دیگری پارچه برزنت با الیاف مصنوعی که هرکدام کاربرد مشخصی در صنایع مختلف دارند. این پارچه در وزن های 220 الی 740 گرم بر مترمربع تولید و در عرض های 100 تا 200 متری به فروش می رسد. برزنت به صورت برزنت خام، برزنت چاپی، برزنت خطی و آهاری یافت می شود. در تولید برزنت پلی استر، از پنبه نیز استفاده می شود که به این نوع پارچه های برزنت، برزنت ترکیبی گفته می شود. 

کاربرد برزنت

برزنت کاربرد های گسترده ای در زندگی روز مره تا صنایع مختلف دارد. به دلیل تنوع برزنت و مشخصات ویژه هرکدام، کاربرد های متفاوتی دارند. به عنوان مثال از برزنت های ضد آب برای تهیه چادر های مسافرتی استفاده می شود. برزنت نسوز را به علت ضد حریق بودن در درزگیری داکت کوره ها و به عنوان عایق استفاده می کنند. یکی از کاربرد های دیگر برزنت ساخت پوششی برای سایبان ها و چتر های رستورانی و باغی است. روکش اتومبیل، برزنت برای پوشش کانتینر و استفاده از آن در صنعت کیف و کفش سازی از دیگر کاربرد های برزنت است. 

خرید اینترنتی برزنت از طریق بخش فروشگاه سایت انجام می شود. به دلیل نوسانات قیمت ها در بازار ، قبل از خرید و سفارش با شماره کارشناس بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056برزنت خرید اینترنتی آنلاین

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.