28 اردیبهشت، 1399

خرید اینترنتی پارچه برزنتی

خرید اینترنتی پارچه برزنتی


خرید اینترنتی پارچه برزنتی مقاوم

خرید اینترنتی پارچه برزنتی را میتوانید از طریق وب سایت اترس گروپ و با تماس با کارشناسان فروش انجام دهید. از پارچه برزنت به دلیل استحکام و دارا بودن خاصیت ضد آب معمولا در تولید چادرهای مسافرتی و چادرخودرو استفاده می شود. این پارچه مقاوم کاربرد های دیگری در صنعت کیف سازی، درتولید پارچه های نظامی، سایبان و ساخت پرده های ضخیم نیز دارد.

اترس گروپ به عنوان یک مرکز فروش پارچه برزنتی فعالیت خود را از سال 1397 در زمینه طراحی و تولید انواع چادر ها و روکش های صنعتی آغاز کرد. در مدت فعالیت شرکت به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی با استقبال مشتریان مواجه شد.

خرید اینترنتی پارچه ضد آب

پارچه برزنت به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است. قیمت این نوع پارچه ها با توجه به کیفیت ساخت، ضخامت و ویژگی هایش تعیین می شود. با خرید آنلاین و دریافت مشاوره شما می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید. به دلیل ضخامت بالای پارچه و ساخته شدن از کرباس و پلی استر، مقاومت بالایی در برابرعوامل محیطی مانند نور خوردشید دارد.

پارچه برزنتی می تواند در برابر فشار 1000 میلی متر آب مقاومت کند و به همین دلیل استفاده از آن در صنایع مختلف مانند پوشاک رواج پیدا کرده است. پارچه برزنت سبک و سنگین با ضخامت های مختلف توسط گروه اترس تولید میشود. 

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید:

09192641056پارچه برزنت برزنت پارچه ضد آب خرید آنلاین برزنت

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.