18 بهمن، 1399

خرید زیرانداز مسافرتی حصیری

خرید زیرانداز مسافرتی حصیری


خرید زیرانداز مسافرتی حصیری به عنوان یکی از ضروریات سفر اولویت افرادی است که به طبیعت گردی و کمپینگ علاقه دارند. این زیرانداز ها دارای دوام و مقاومت بسیار بالایی هستند و دلیل اصلی آن، جنس این زیراندازهاست که از حصیر پلاستیک است. این محصولات به هیچ عنوان رطوبت را جذب نمی کنند و از آنها می توان در مکان های مرطوب نیز استفاده کرد. ابعاد مختلف و تنوع رنگ از دیگر ویژگی های زیرانداز حصیری است. '

ویژگی های خرید زیرانداز مسافرتی حصیری

زیرانداز های حصیری معمولا دارای بنر چاپی هستند. برخی از این محصولات با دوخت میانی تولید می شوند و برخی دیگر بدون دوخت میانی هستند. این محصولات به دلیل اینکه از حصیرپلاستیک ساخته شده اند خس و خاشاک را به خود جذب نمی کنند و این یک ویژگی بسیار مهم در مورد زیراندازهای سفری است که باید به آن توجه شود. 

برخی زیرانداز های جاجیم نیز در بازار تولید می شود که با توجه به لطافت و نرم بیشتر طرفداران خاص خود را دارد. زیرانداز سفری حصیری را می توان به راحتی باز و بسته کرد. 

قیمت زیرانداز حصیری 

قیمت زیراندازها با توجه جنس، ابعاد و قیمت های روز تعیین می شود. اترس گروپ تولید کننده لوازم سفر مانند صندلی مسافرتی، زیرانداز حصیری و چادر های مسافرتی است. انواع محصولات با قیمت های ارزان و کیفیت بالا به مشتریان ارائه می شوند. برای اطلاع از قیمت زیرانداز با بخش فروش در تماس باشید. 

بخش فروش: 09120634885


زیرانداز حصیری سفری کمپینگ

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.