21 بهمن، 1399

خرید چادر برزنتی

خرید چادر برزنتی


خرید چادر برزنتی: انواع چادر برزنت تهیه شده از کرباس و پلی استر با روکش های مختلف در بازار موجود است. پارچه برزنتی در انواع مختلف تولید می شوند. به عنوان مثال برزنت کانتینری را برای پوشش کانتینر و بار به کار می برند. برزنت یک پارچه مقاوم و ضد آب است که کاربرد های مختلفی در صنایع گوناگون دارد. از این پارچه علاوه بر پوشش کالا، در تولید چادر های مسافرتی نیز استفاده می شود. چادر های مسافرتی معمولی، اتوماتیک، حرفه ای، نظامی، هلال احمر و ... همگی از برزنت تهیه می شوند.

ویژگی انواع چادر برزنتی 

برزنت در عرض های 100 الی 200 سانتی متری به بازار عرضه می شود. از برزنت در تهیه سایبان مغازه و فروشگاه نیز استفاده می شود. تنوع رنگ و طرح و مقاوم بودن از دیگر ویژگی های این پارچه مقاوم است. چادر برزنتی مسافرتی می تواند در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت کند بنابراین در اسکان های طولانی مدت می توان از انواع چادر برزنتی استفاده کرد. برزنت را می توان در نقاط مرطوب نیز استفاده کرد. 

قیمت چادر برزنت 

چادر برزنت با توجه به قیمت روز، قیمت گذاری می شود. اترس گروپ تولید کننده انواع پارچه های برزنتی در طرح ها و رنگ های مختلف است. این پارچه را می توانید در تهیه کیف و در صنعت کیف و کفش سازی نیز به کار ببرید. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنتی و چادر های ضد آب برزنت با بخش فروش در تماس باشید. 

بحش فروش: 09120634885


چادر برزنتی برزنت پارچه

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.