14 بهمن، 1399

صندلی سفری

صندلی سفری


صندلی سفری را می توان در محوطه و فضای باز، مسافرت و کمپینگ و طبیعت گردی استفاده کرد. طراحی این صندلی باید استاندارد باشد تا فرد استفاده کننده از آن در صورت استفاده مداوم دچادر کمردرد و خستگی نشود. صندلی تاشو در انواع مختلفی با طرح های گوناگون تولید می شود که هرکدام دارای ویژگی های مختلفی هستند. این محصولات باید استاندارد و از دوام و عمر طولانی زیادی برخوردار باشند. انواع میز و صندلی مسافرتی و صندلی های تاشو مانند صندلی جا لیوان دار در بازار موجود است. 

صندلی تاشو سفری

این صندلی ها دارای متریال مختلفی هستند، به عنوان مثال از فلز، چوب و یا پلاستیک تهیه می شوند. صندلی های پلاستیکی دارای وزن کمتری هستند و جابه جایی آنها راحت تر است. همچنین در برابر شرایط محیطی و آسیب ها مقاوم هستند. صندلی تاشو فلزی دارای بدنه و فریم فلزی است و در نشیمن آن از پارچه برزنتی استفاده شده است. این پارچه با استفاده از فناروی تهیه شده و در برابر نور خورشید مقاوم است. 

قیمت صندلی تاشو مسافرتی

قیمت صندلی سفری با توجه به مدل صندلی، کیفیت ساخت آن و قیمت های روز بازار تعیین می شود. صندلی های سفری مبلی، صندلی تاشو کتابی، صندلی تاشو جا لیوان دار و ... در این مجموعه تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی با بخش فروش در تماس باشید. 

بخش فروش: 09120634885


صندلی تاشو صندلی سفری مسافرتی

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.