25 آبان، 1399

فروش برزنت نسوز

فروش برزنت نسوز


فروش برزنت نسوز ( برزنت ضد آتش ) که با نام برزنت ضد حریق نیز شناخته می شود. از این نوع پارچه در صنایع مختلفی استفاده می شود. درزگیری داکت کوره، عایق کوره، آسترکاری و  ... از کاربرد های این پارچه مقاوم هستند. در مکان هایی که در معرض حرارت زیاد هستنند و یا در معرض آتش سوزی، استفاده از برزنت نسوز بهترین گزینه ممکن می باشد. این پارچه مقاوم دارای انواع مختلفی است که هرکدام کاربرد ویژه ی خود را دارند و درجه حرارت مختلفی را تحمل می کنند. 

انواع برزنت نسوز برای فروش 

انواع مختلف برزنت شامل برزنت سیلیکونی، برزنت فویلدار، برزنت تفلونی، برزنت سیمدار و بدون سیم در بازار موجود می باشد. هر کدام از این پارچه ها دارای مقاومت مکانیکی بالاهستند و میتوانند درجه حرارت معنی را تحمل کنند به عنوان مثال بهترین نوع برزنت نسوز، برزنت سیمدار و بدون سیم می باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت است و دما تا 1260 درجه سانتی گراد را می تواند تحمل کند. 

با توجه به مکان استفاده، برزنت مورد نظر انتخاب و استفاده می شود. برزنت سیلیکونی یک نوع از برزنت نسوز است که دمای 300 درجه سانتی گراد را تحمل می کند و از آن می توان در مکان های مختلف در معرض حرارت استفاده کرد. 

فروش برزنت ضد حریق و نسوز

فروش برزنت نسوز، به صورت جزء و عمده می باشد. قیمت هر کدام از انواع برزنت با یکدیگر متفاوت است. ابعاد، کیفیت و نوع برزنت در تعیین قیمت آن می تواند موثر باشد. همانطور که گفته شد از برزنت ضد حریق و ضد آتش می توان برای درزگیری داکت کوره و درزگیری مشعل کوره استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت برزنت نسوز با بخش فروش در تماس باشید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056


نسوز پارچه نسوز برزنت نسوز ضد حریق

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.