20 بهمن، 1399

قیمت صندلی تاشو

قیمت صندلی تاشو


قیمت صندلی تاشو با توجه به نوع صندلی تعیین می شود. همانطور که می دانید انواع صندلی مسافرتی در بازار در مدل های مختلف موجود است. صندلی تاشو جا لیوان دار، صندلی تاشو پلاستیکی، صندلی تاشو با پایه فلزی و روکش برزنتی، صندلی مسافرتی کتابی، صندلی تاشو مبلی و ... از انواع صندلی های موجود در بازار هستند. این محصولات را می توان برای سفر، طبیعت گردی، ماهیگیری و یا در حیاط منازل استفاده کرد.

ویژگی صندلی های سفری تاشو  

صندلی تاشو باید بتواند وزن تا 100 کیلوگرم را تحمل کند. این صندلی ها معمولا دارای روکش برزنتی هستند که در برابر تابش نور خورشید و سایش مقاوم است و دچار آسیب و ساییدگی نمی شود. از صندلی تاشو می توان برای استراحت های طولانی مدت استفاده کرد. ساختار این صندلی ها به گونه ای طراحی شده است که موجب کمردرد و خستگی نمی شود. 

از دیگر ویژگی های صندلی تاشو می توان به راحتی در حمل و جابه جایی آن اشاره کرد. صندلی را می توان در هنگام سفر با خود به همراه برد و این صندلی دارای وزن کمی می باشد. همین وزن کم موجب شده امکان جابه جایی آن آسانتر شود.

قیمت انواع صندلی مسافرتی

همانطور که گفته شد انواع مختلفی از صندلی تاشو در بازار موجود است که هر کدام دارای قیمت های مختلفی هستند. با توجه به نیاز مشتری صندلی مورد نظر انتخاب و قیمت آن با توجه به قیمت روز تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت انواع تجهیزات و لوازم سفر مانند صندلی سفری با بخش فروش در تماس باشید. 

بخش فروش: 09120634885


صندلی تاشو سفر مسافرتی

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.