06 اسفند، 1399

قیمت چادر برزنت ضد آب

قیمت چادر برزنت ضد آب


قیمت چادر برزنت ضد آب با توجه به جنس و بافت پارچه به کار رفته در آن تعیین می شود. همانطور که می دانید انواع مختلفی از پارچه های برزنتی در بازار تولید می شود که هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند. به عنوان مثال انواع برزنت نانو، برزنت کانتینری، ترانزیتی، برزنت شمعی، برزنت مشمایی و ... تولید می شوند که دارای خواص مختلفی هستند. پارچه های برزنت معمولا از کرباس و یا پلی استر با روکش پلاستیک تهیه می شوند. در واقع برای تهیه این پارچه ها از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. اترس گروپ تولید کننده انواع پارچه و چادر برزنت می باشد. 

ویژگی پارچه برزنت ضد آب

پارچه به کاررفته در ساخت و تهیه انواع چادر های برزنت ضد آب، از نوع مقاوم و آب گریز است. این پارچه در برابر شرایط محیطی و جوی از خود مقاومت بالایی نشان می دهد. به عنوان مثال برزنت کانتینری که برای تهیه چادر کانتینری و پوشش کانتینر کاربرد دارد یک پارچه ضد آب درجه یک است که علاوه بر پوشش بار و کالا در حمل و نقل جاده ای، برای پوشش بالکن، کولر آبی، به عنوان برزنت سقفی و ... کاربرد دارد. انواع دیگر پارچه های ضد آب برزنتی هر کدام کاربرد ویژه و مخصوص به خود را دارند. 

فروش چادر برزنتی

اترس گروپ از سال 1397 تا کنون در زمینه فروش چادر برزنتی فعالیت دارد. انواع چادر های مسافرتی، چادر های پوشش سقف های اسپیس فریم، چادر خودرو و ماشین، روکش بار و کالا در تریلی و کامیون فعالیت دارد. چادر برزنتی از پارچه های ضد آب برزنتی تهیه می شود که دارای مقاومت بسیار بالایی هستند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنتی با بخش فروش در تماس باشید. 

کارشناس فروش: 09120634885


چادر برزنت ضد آب

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.