09 بهمن، 1397

مشمع کاتینری چیست؟

مشمع کاتینری چیست؟


مشمع کاتینری چیست؟ 

 مشمع کانتینری که به نام های دیگری مثل برزنت کانتینری ، چادر کانتینری ، چادر ترانزیتی ، پارچه کانتینری ، روکش کانتینری ، روکش بار و… شناخته میشود ، پارچه ای مقاوم و ضد آب است که طبق قوانین بار بری میباید بار کامیون ، بار تریلی ، بار وانت و… را با آن پوشاند و محافظت کرد . 

 مشمع-کانتینری-(پارچه ترانزیتی) با عرض 4 متر محصول گروه اترس بزرگترین تولید کننده پارچه های مقاوم و ضد آب صنعتی در ایرانانواع مشمع کانتینری بسته به نوع استفاده انواع مختلف مشمع کانتینری تولید میشود. 

در تولید دسته ای از این پارچه ها با قیمت ارزان تولید میشوند که معمولا راننده ها پس از چند بار استفاده آنها را عوض کرده و پارچه جدید جایگزین میکنند . 

دسته دیگر برای محافظت بیشتر و مقاومت در برابر عوامل مختلف تولید میشوند که بنا به سفارش میتوان آنها را ضد آب ، مقاوم در برابر آتش گرفتن ( خود خاموش شونده ) مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید ( UV Resistant ) ، مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، مقاوم در برابر حرارت و یخ زدگی و موارد دیگر تولید کرد


مشمع کاتینری مشمع ترانزیتی چادر ترانزیتی چرم مصنوعی پارچه ترانزیتی مشمع کاتینری چیست؟ اترس گروپ

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

کریمی

سلام مشمع کانتینری همون چادری هست که یک طرف پارچه و یه طرف پلاستیکه
پاسخ ادمین وبسایت : سلام وقت بخیر بله مشمع کانتینری همان پاچه برزنتی که یک طرف ان چرم مصنوعی و طرف دیگر پارچه است البته این محصول 2 رو هم دارد جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید با تشکر خسروی 09192641056

خسروی

برزنت کره ای چه فرقی با برزنت ایرانی دارد.