06 آبان، 1399

پارچه برزنت ارزان و مقرون به صرفه

پارچه برزنت ارزان و مقرون به صرفه


پارچه برزنت دارای قیمت ارزان و مقرون به صرفه می باشد. به طور کلی برزنت از الیاف نخ پنبه ای، پلی استر و پلی استر پنبه تهیه می شود. ضخامت های مختلف برزنت در صنایع مختلف، کاربرد های متفاوتی دارد. بدیهی است که برزنت با ضخامت بالا، استحکام بالاتری دارد. انواع برزنت یک لا پنج لا، سه لا سه لا، سه لا ش لا و ... در عرض های 100 سانتی متری، 150 سانتی متری و 200 سانتی متری تولید می شوند.

کاربرد های پارچه برزنت  

برزنت با توجه به نوعش دارای کاربرد های متفاوتی است. به عنوان مثال از برزنت برای تهیه چادر های مسافرتی، چادر روکش کالا، سایبان مغازه، کیف و کفش سازی، دهانه کولر، دستگاههای تهویه مطبوع و ... استفاده می شود. از انواع برزنت نسوز، ضد آب ، برزنت شمعی، برزنت مشمایی و ... در صنایع مختلف استفاده می شود. به عنوان مثال از برزنت ضد حریق یا نسوز برای درزگیری داکت کوره و در مکان هایی که میزان حرارت بالا می باشد، استفاده می شود. 

تنوع رنگ و مقاومت بالای برزنت در کنار قیمت ارزان و به صرفه آن موجب شده است که این محصول در میان مشتریان از مجبوبیت بالایی برخوردار باشد. پارچه برزنت در دو نوع نخی و برزنت کانتینری تولید می شود. برزنت غیر نخی از الیاف پلی استر با روکش پی وی سی تهیه می شود. به همین دلیل با نام برزنت پی وی سی شناخته می شود. این پارچه دارای ساختاری ضد آب و مقاوم است که به صورت توپی و رولی به فروش می رسد. 

قیمت پارچه برزنتی

قیمت برزنت با توجه به عوامل مختلفی مانند جنس پارچه، نوع پارچه برزنتی و متراژ مورد نظر تعیین می شود. فروش برزنت به صورت عمده و جزیی می باشد. قیمت برزنت در فروش به صورت عمده بسیار ارزان تر از خرید پارچه به صورت متری و جزء می باشد. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنتی با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056برزنت پارچه ضد آب نسوز

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.