06 دی، 1399

پارچه برزنت درجه یک

پارچه برزنت درجه یک


پارچه برزنت درجه یک و با کیفیت در مجموعه اترس گروپ تهیه و به فروش می رسد. برزنت یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین پارچه های تولید شده است. این پارچه معمولا از الیاف پنبه، پلی استر و پنبه پلی استر تهیه می شود. برزنت تهیه شده با الیاف مصنوعی مقاومت بیشتری به ویژه در برابر رطوبت دارد. این پارچه در ضخامت های 1 لا، 2 لا و ... تهیه می شود. عرض معمول برای پارچه های برزنتی عرض های 100 تا 200 سانتی متری است. 

کاربرد پارچه برزنت در صنایع گوناگون

برزنت کاربرد های مختلفی در صنایع گوناگون دارد. این پارچه به طور معمول برای تهیه انواع چادر های مسافرتی مانند چادر هلال احمر، چادر نظامی و انواع چادر های اسکلتی، برای تهیه روکش انواع چتر و سایبان و آلاچیق های آماده ، در صنعت کیف و کفش سازی، به عنوان درزگیر داکت کوره، روکش استخر و عایق استخر و ... کاربرد دارد. مقاومت، عمر و دوام طولانی برزنت موجب محبوبیت و استفاده گسترده از آن شده است. از انواع پارچه برزنت نانو درجه یک می توان به عنوان پارچه آنتی باکتریال و بیمارستانی استفاده کرد. 

ضد آب بودن پارچه برزنت درجه یک ، یکی از خواص اصلی آن است. برزنت پلی استر و کانتینری نسبت به سایر برزنت ها، از نفوذ رطوبت به صورت 100 درصد جلوگیری می کنند. به همین دلیل در پوشش بار و کالا از این پارچه ها استفاده می شود. 

قیمت پارچه برزنت 

قیمت برزنت با توجه به نوع برزنت، کیفیت پارچه تولیدی و قیمت های روز مشخص می شود. فروش انواع برزنت به صورت آنلاین و اینترنتی و یا به صورت حضوری انجام می شود. امکان خرید به صورت عمده و جزء برای مشتریان فراهم شده است. برای اطلاع از قیمت های برزنت با بخش فروش در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


برزنت پارچه درجه یک

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.