15 بهمن، 1399

پارچه ترانزیتی

پارچه ترانزیتی


پارچه ترانزیتی یکی از انواع پارچه های برزنتی است که کاربرد های مختلفی دارد. از این پارچه برای پوشش بار کامیون ها در حمل و نقل جاده ای استفاده می شود. در واقع بهترین پوشش برای کاور کردن کالا و بار برزنت کانتینری و ترانزیتی است. دلیل این امر، سبکی و مقاومت بالای آن است. دوخت و طراحی چادر ترانزیتی باید استاندارد و مناسب باشد و این تاثیر زیادی در کیفیت آن خواهد داشت. 

کاربرد پارچه ترانزیتی چیست؟

 پارچه برزنت ترانزیتی در صنایع مختلف کاربرد دارد. به عنوان مثال برای پوشش سقف های اسپیس فریم از برزنت کانتینری و پارچه های ترانزیتی استفاده می شود. برای کاور کالا در انبار و یا پوشش تجهیزات و کالاهای صنعتی می توان از این پارچه ها استفاده کرد. 

مواد تشکیل دهنده چادر ترانزیتی، الیاف مصنوعی و طبیعی است. به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی در تهیه پارچه، در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم است. عدم نفوذ نور آفتاب، عدم نفوذ آب و رطوبت و مقاومت بالا در برابر پوسیدگی از ویژگی های این پارچه می باشد. 

قیمت برزنت ترانزیتی 

قیمت برزنت ترانزیتی با توجه به ابعاد آن مشخص می شود. اترس گروپ تولید کننده انواع پارچه برزنت است و یکی از پارچه های تولید آن برزنت ترانزیتی است. قیمت این پارچه ارزان و مناسب است و با توجه به قیمت روز به صورت متری و رولی به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت برزنت کانتینری با بخش فروش در تماس باشید. 

بخش فروش: 09120634885


ترانزیتی کانتینری پارچه برزنت

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.