25 آذر، 1399

پارچه شمعی

پارچه شمعی


پارچه  شمعی یکی از انواع پارچه های برزنتی می باشد که دارای مقاومت، دوام و عمر طولانی می باشد. تنوع پارچه های تولید شده در بازار بسیار زیاد است و این پارچه ها دارای رنگ های متنوع و متفاوت می باشند. این پارچه مقاوم کاربرد های زیادی دارد که در ادامه به شرح ویژگی؛ انواع و کاربرد های آن می پردازیم. 

ویژگی انواع پارچه های برزنتی شمعی

انواع برزنت شمعی تولید شده معمولا ضد آب و مقاوم هستند. انواع مختلفی از این پارچه در حال تولید می باشد. مثلا انواع پارچه های شمعی پشت سفید، پشت نقره ای، پشت لاستیکی، پشت سفیدو شمعی براق از جمله پارچه های تولید شده در بازار هستند. امکان خرید اینترنتی این پارچه ها برای مشتریان از طریق وب سایت و بخش فروشگاه وجود دارد و همین امر موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها می شود. 

قیمت پارچه شمعی در بازار

رنج قیمت پارچه های برزنتی مانند پارچه شمعی با توجه به قیمت های روز محاسبه می شود. به دلیل نوسانات در قیمت ها امکان درج قیمت هر متر پارچه برزنت شمعی در وب سایت وجود ندارد. از پارچه شمعی برای دوخت روکش محافظ خودرو و سرپوش و روکش سقفی استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت شمعی و چگونگی و نحوه سفارش با بخش فروش مجموعه اترس گروپ در تماس باشید. 

0912 063 4885 0919 264 1056


شمعی برزنت پارچه

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.