13 مرداد، 1399

پوشش و کاور سطح استخر

پوشش و کاور سطح استخر


پوشش سطح استخر معمولا در استخر های روباز برای جلوگیری از تبخیر آب استخر استفاده می شود. این پوشش ها با نام کاور استخر ، روکش استخر و نایلون استخری شناخته می شوند. البته تنها کاربرد این روکش ها در استخر های روباز نیست و در استخر های سرپوشیده نیز به کار می روند. همانطور که می دانید اب استخر در معرض آلودگی محیط قرار دارد. گرد و غبار و آلودگی های مختلف ممکن است به آب استخر وارد شوند. بنابراین یکی دیگر از دلایل به کارگیری پوشش استخر، جلوگیری از آلوده شدن آب استخر است. 

روکش نایلونی استخر 

معمولا روکش های استخر از پارچه های مقاوم و ضد آب ساخته می شوند. این پارچه ها باید توانایی جلوگیری از عبور نور خورشید به داخل استخر را داشته باشند. در استخر های روباز ، تبخیر آب بیشتر است و نایلون به کار رفته برای روکش استخر باید از عبور اشعه خورشید به داخل جلوگیری کند. 

یکی دیگر از دلایل استفاده از یک پوشش برای آب استخر ، افزایش امنیت استخر است. در مواقعی که از استخر استفاده نمی شود می توان برای تامین امنیت ساکنین روی استخر را با روکش استخر پوشاند. این پوشش مانع از افتادن افراد در آب استخر خواهد شد. معمولا پوشش های به کار رفته برای روکش استخر، به صورت اتوماتیک طراحی و ساخته می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع پوشش استخر با شماره های زیر تماس بگیرید. 

 0912 063 4885 0919 264 1056


کاور پوشش برزنت

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.