21 دی، 1399

چادر برزنتی مسافرتی ضد آب

چادر برزنتی مسافرتی ضد آب


چادر برزنتی مسافرتی ضد آب یکی ضروری ترین وسایل سفر می باشد که باید دارای وزن کم و مقاومت بالا باشد. ویژگی اصلی این چادر عدم امکان نفوذ آب به داخل می باشد که به دلیل جنس پارچه به کاررفته برای ساخت چادر برزنتی می باشد. پارچه های برزنت معمولی از الیاف طبیعی ساخته می شوند و برای ضد آب کردن آنها از فرآورده های نفتی مانند پلی استر استفاده می شود. پارچه برزنتی پلی استر یکی از مقاوم ترین انواع پارچه های تولیدی می باشد که در برابر نفوذ آب مقاومت می کند. 

ویژگی های انواع چادر ضد آب

ضد آب بودن، عدم نفوذ اشعه مضر نور خورشید، دوام و پایداری در شرایط مختلف جوی، اسکلت بندی فایبرگلاس، نصب و جمع آوری راحت و آسان و قابل جابه جا بودن از خواص و ویژگی چادر های مسافرتی ضد آب می باشند. چادر کمپینگ باید خواص ذکر شده را دارا باشد تا بتوان در شرایط نامساعد جوی نیز از آن استفاده کرد. این چادر ها به راحتی قابل حمل و جابه جایی هستند و در صندوق عقب خودرو جای می گیرند. 

قیمت چادر برزنتی ضد آب

چادر های مسافرتی با توجه به شرکت سازنده و جنس چادر دارای قیمت های متفاوتی هستند. در واقع از رنج قیمت ارزان و مناسب تا قیمت های بالا را شامل می شود. بنابراین برای اطلاع از قیمت باید ابتدا نوع چادر را مشخص کرد. انواع چادر های ضد آب 2 نفره، 4 نفره ، 8 نفره و ... تولید می شوند که هر کدام دارای خواص و ویژگی های مختلفی هستند. برای اطلاع از قیمت چادر برزنتی مسافرتی ضد آب با بخش فروش در تماس باشید. 

شماره تماس: 09120634885چادر مسافرتی ضد آب برزنت

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.