13 بهمن، 1399

چادر مسافرتی دو نفره

چادر مسافرتی دو نفره


چادر مسافرتی دو نفره با قیمت های ارزان و مناسب در مجموعه اترس گروپ به فروش می رسد. این چادر ها با نام چادر دو نفره به فروش می رسد اما در برخی مواقع گنجایش 3 نفر را نیز دارد. جنس چادر های مسافرتی معمولی از پلی استر است و از آنها به عنوان چادر ضد آب سفری یاد می شود. به دلیل داشتن اسکلت بندی آلومینومی از چادر های مقاوم محسوب می شود. نحوه نصب و جمع آوری چادر بسیار راحت است و با استفاده از گیره های همراه چادر انجام می شود. 

ویژگی های انواع چادر دو نفره ضد آب

چادر مسافرتی به دلیل میزان گنجایشش جزء چادر های با وزن کم و سبک محسوب می شود. این چادر را می توان در مکان های مختلف استفاده کرد و توانایی مقابله با شرایط جوی مختلف را به دلیل جنسش دارد. پلی استر موجب شده است که چادر کمپینگ در مقابل باد، طوفان، باران و برف مقاوم باشد. این چادر به هیچ عنوان نفوذ رطوبت به داخل ندارد و یه عنوان یک چادر ضد آب در مکان های مرطوب نیز کاربرد دارد. 

قیمت چادر سفری 2 نفره 

با توجه به گنجایش چادر، برند تولیدی، کیفیت چادر و مواد اولیه به کار رفته در آن قیمت چادر مشخص می شود. اترس گروپ تولید کننده انواع لوزام سفر مانند چادر های مسافرتی معمولی، اتوماتیک، حرفه ای، اسکلتی، گروهی و امدادی مانند چادر هلال احمر می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر سفری با بخش فروش در تماس باشید. 

بخش فروش: 09120634885


چادر ضد آب مسافرتی

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.