18 خرداد، 1399

چادر هلال احمر

چادر هلال احمر


چادر هلال احمر برای شرایط خاص و بحرانی در هنگام بروز سیل و زلزله و سایر بلایای طبیعی کاربرد دارد. جنس پارچه آن در برابر عوامل طبیعی در مدت زمان طولانی نیز مقاومت کافی را داشته و به عنوان یک سرپناه در این مواقع استفاده می شود. در اقلیم های مختلف با آب و هوای متفاوت می توان از چادر های هلال احمر استفاده کرد. 

طریقه نصب چادر هلال احمر

طریقه نصب چادر هلال احمر نیز دارای مراحل پیچیده نیست و در مدت زمان کم قابل برپایی است. چادر مسافرتی هلال احمر قابلیت اسکان در هوای سرد و گرم را برای افراد امکان پذیر می کند. با توجه به نیاز مشتری از چادر های با ابعاد بزرگ یا کوچک در ظرفیت های 12 نفره  یا 6 نفره می توان استفاده کرد. رنگ روشن چادر موجب می شود گروه های مختلف که تمایل به چاپ آرمشان روی چادر دارند، اقدام به این عمل کنند. 

معمولا جنس چادرهای هلال احمر مسافرتی از جنس پارچه های مقاومی مانند فلمنت است. ضخامت بالای آن موجب استحکام بیشتر آن می شود که در بین چادر های مسافرتی بیشترین ضخامت را دارد. همچنین خاصیت ضد آب بودن چادر موجب محبوبیت بیشتر این چادر شده است. 

میله ها و بدنه چادر از فلز آهن گالوانیزه با طول عمر بالا می باشند. کیفیت دوخت این محصولات نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کیف حمل و نقل، میخ های نگهدارنده و طناب مخصوص از لوازم جانبی دیگر چادر مسافرتی هلال احمر می باشد. جهت سفارش و اطلاعات بیشتر راجع به انواع چادر های مسافرتی و یا سایر محصولات مشابه میتوانید با کارشناس ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش جناب آقای خسروی: 09120634885چادر مسافرتی ضد آب هلال احمر

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.